Sestava: Kalivoda – Vosáhlo J., Karfík, Prokosch, Hlůže Z. – Veselý, Vosáhlo M., Krása, Kučera – Krupička F., Bouška

Střídání : 58 Hlůže J. za Karfíka, 62 Brabenec za Krupičku F., 63 Krupička M za Kučeru, 77 Kubeš za Vosáhla M.

Branky: Bouška 2x, Kučera, Veselý

Dnešní zápas byl brán především jako odčinění podzimní ostudné remízy na hřišti Jinočan a s ohledem na průběh druhé půle, kdy trenér Rákos hru oživil střídajícími hráči, se dá říci, že se odveta velmi zdařila.

Úvod utkání a celá první půle byla poznamenána bouřlivým počasím a laxním výkonem, z něhož čišelo hrubé podcenění soupeře. Ve 12 min jsme se ujali vedení po střele Kučery, což bylo ovšem na dlouhou dobu, co jsme předvedli 1 : 0! Nekonečná série nepřesností, málo pohybu a velmi uvolněná herní morálka nám v první půli nedovolila nic víc, než jen mnohdy bezradně přihlížet útočným snahám soupeře. A je potřeba zmínit, že jen bezchybným výkonem brankáře Mirka Kalivody, jsme se drželi jednobrankového vedení do konce poločasu. Zejména šance soupeře mezi 17 – 30 min volaly po gólu. Odolali jsme a do kabin šli v lepší náladě než soupeř.

Do druhé půle jsme vstoupili gólem Boušky, který ihned po rozehrání vystřelil na branku soupeře a překvapil gólmana 2 : 0 !! To asi rozhodlo o osudu zápasu. Od té doby už jsme na hřišti dominovali  trenér Rákos dal příležitost i členům širšího kádru, kteří hru oživili a vnesli vzruch do soupeřovy obrany. Třetí gól vsítil Veselý, který důsledně sledoval přihrávku či střelu Boušky a zvýšil na 3 : 0 !!!  Pak ještě Bouška stříleným rohem s přispěním jinočanského obránce zvýšil na 4 : 0 !!!! Zbytek zápasu se již v poklidu dohrával a jednotliví hráči se předháněli v technických dovednostech.  Jedinou kaňkou zápasu byla chybná rozehrávka našeho indisponovaného středního záložníka, kterou soupeř přetavil v čestný úspěch 1 : 4 ,

Pokud se v nedělní dohrávce Kazín nezmocní v Mníšku pod Brdy tří bodů, skončíme na konečném čtvrtém místě za něž má tým vypsané prémie a je otázkou, zda by se chlapci neměli zamyslet nad svou tréninkovou morálkou… Pokud mužstvo skončí a na čtvrtém místě a prakticky netrénuje, je nasnadě akademická otázka, kde by skončili, kdyby opravdu poctivě trénovali.  T. Lučan