Dobrovíz - Kosoř 1:4 (1:2)

Sestava: Kalivoda - Šíma, Krása, Karfík, Hlůže Z. (73. Vosáhlo M.) - Hlůže J. (66. Kubát), Kolský (46. Prokosch), Vosáhlo J. - Šafránek, Votava - Bouška

Branka: Hlůže J.

Rozhodčí: Stránský

Diváků: 55 (z toho 18 z Roztok)

V dalším zápase jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Kosoře, které disponuje velmi kvalitními a mladými hráči. Bohužel opět jsme nemohli počítat s hokejbalisty Ogurčákem a Soukupem, kteří by rychlostí a tvrdostí na soupeře platili.

Začátek zápasu byl vyrovnaný, soupeře jsme včas dostupovali. V 18.minutě jsme se ujali vedení po střele J.Hlůžeho. Avšak vedení jsme neudrželi dlouho, hosté se 2 slepenými góly po pěkných kombinacích dostali do vedení. Toto byl asi rozhodující moment zápasu. Udržet vedení trochu déle, třeba do poločasu, naše šance bodovat mohly být vyšší.

Začátek 2.poločasu nám nevyšel, chybami jsme nabízeli soupeři další šance. Ten brzy vstřelil 3.gól, 2x nastřelil tyč a několik šancí pěkně chytil náš gólman. Našim hráčům postupně ubývaly síly a na zvrat jsme jednoduše neměli.