Velké Přílepy - Dobrovíz 0:2 (0:0)

Sestava: Kalivoda - Šíma (90. Prokosch), Karfík, Krása, Kolský - Hlůže Z. (58. Kubát), Šafránek (58. Vosáhlo M.), Votava, Vosáhlo J. - Bouška, Hlůže J.

Branky: Votava, Hlůže J.

Rozhodčí: Čermák

Žluté karty: Šíma, Karfík, Votava

Komentář k zápasu by byl velmi podobný komentáři k utkání v Červeném Újezdu. Hráči si při pohledu na hřiště, kde byla natažena síť jen na 1 brance a středový kruh byl hodně šišatý, mysleli, že jim 3 body spadnou do klína samy. Ale diváci mohli vidět jenom nepřesnosti, neochotu zabojovat, lenost se vracet a další absolutně nefotbalové věci. Při některých akcích nevěděli naši příznivci na zaplněné tribuně, jestli se smát nebo slzet.

Naštěstí jsme vstřelili  v 88. a 90. minutě 2 šťastné góly. Tabulka se na výkony neptá, do ní se nám započtou 3 body, Ale hráči by si měli uvědomit, že stejný bezkrevný výkon by mohl skončit v příštím zápase s Kosoří vysokým debaklem.