Dobrovíz - Krňany 4:2 (3:1)

Sestava: Kalivoda - Šíma, Kolský, Hlůže Z., Kučera - Vosáhlo J., Krupička L., Prokosch (82.min. Krupička M.), Hlůže J. (46.min. Veselý) - Kubát (75.min. Kříž), Bouška

Branky: Bouška 2, Kubát 2

Rozhodčí: Kubíček - Maňas, Pangrácová

Na krásně připraveném hřišti jsme chtěli ukončit sezónu vítězstvím. Začali jsme velkým tlakem, jedna šance střídala druhou. Avšak v koncovce jsme byli bohorovní a vymýšleli nesmysly. Nastřelili jsme 3x břevno a zákonitě přišel trest. Ve 26.minutě se hosté ujali první střelou v zápase vedení. Střela záhadně zapnula nad naším gólmanem do sítě. naštěstí jsme v tlaku nepolevili a 3x do poločasu rozvlnili hostující síť.

I ve druhém poločase jsme soupeře převyšovali a utkání bezpečně kontrolovali. Dovolili jsme i pár parádiček pro diváky Bohužel naše koncovka pokulhávala. Pozitivem zápasu byl jistě návrat Jiřího Kubáta po dlouhé pauze zaviněné nemocí. Vstřelil 2 branky, další 3 vyložené šance zahodil. Snad se po dalším tréninku dostane do bývalé formy.

O našem osudu rozhodne zítřejší zápas Unhošť-Hýskov. Abychom se zachránili, vyhrát musí hosté.