Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J. (46. Kubeš), Hlůže Z. (46. Soukup R.), Kolský, Kučera - Šíma (46. Prokosch), Krupička L., Krása, Krupička J. - Hlůže J., Bouška

Branky: Bouška 2, Hlůže J., Krupička J.

Rozhodčí: Mach

Červená karta: Soukup
Asi nejhorší začátek zápasu  v historii dobrovízské kopané. V 15.minutě jsme prohrávali 5:0. Naši hráči vůbec nebojovali, neběhali, neobsazovali soupeře a domácím spadlo do branky téměř vše. Když už jsme snížili na 5:2, přišly další 3 góly v naší síti během posledních 3 minut 1.poločasu. Pravdou je, že 2 góly padly po chybných rozhodnutí hlavního rozhodčího, který nám navíc upřel penaltu.
Do 2.poločasu nastoupili v našem dresu bojovnější hráči a vytvořili jsme si řadu příležitostí. Bohužel koncovka nebyla nejpřesnější. Přesto jsme výsledek zápasu alespoň zkorigovali.
Snad tato facka našim hráčům pomůže před dalšími zápasy uvědomit si, že úspěchu je potřeba jít naproti.