Sestava: Kalivoda - Kučera, Kolský, Krása, Hlůže Z. - Veselý (70.´ Kubín), Krupička Luk., Šíma (86.´ Krupička M.), Vosáhlo - Jaroš, Hlůže J.

Branky: Hlůže Z., Hlůže J., Kubín, Jaroš

Rozhodčí: Polák - Cichra, Kotek

V důležitém zápase jsme se museli obejít bez D.Karfíka a M.Vosáhla. A dlouho nám trvalo než si sestava sedla. Hosté byli prvních 20 minut aktivnější, my jsme jim sami nabízeli příležitosti nepřesnostmi v kombinaci. V této chvíli  nás podržel gólman M.Kalivoda a čisté konto jsme udrželi jen nepřesnou koncovkou soupeře. My zahrozili jen pěknou střelou L.Krupičky těsně nad a jeho centrem, který vytáhl hostující brankář nad břevno jen s velkou námahou. Jako blesk z čistého nebe přišla naše vedoucí branka. Z.Hlůže se dostal k míči těsně za vápnem, zpracoval si ho, podíval se, kde stojí gólman a poté ho krásně obstřelil přesně k tyči. Uběhlo jen pár minut, když vstřelil druhý gól jeho bratr J.Hlůže utajenou střelou přes obránce, kterou brankář zaregistroval až v síti. V této fázi hry jsme byli jasně lepší, další góly měli na noze Š.Veselý a hlavně J.Jaroš. Dát 3.gól do poločasové přestávky, mohlo být rozhodnuto.
  I druhý poločas jsme začali aktivně a hezkou kombinaci se nepodařilo přesně zakončit J.Šímovi. V 58.minutě hosté snížili střelou pod břevno. I když míč trochu zaplaval, neměl náš gólman úplně čisté svědomí. Naštěstí svoji chybu napravil o pár minut později, kdy chytil jasnou šanci hostů. Zlomem zápasu byl příchod T.Kubína, který nejprve ideálně vysunul J.Jaroše. Ten však koncovku podcenil a mnohým se nám vybavila vzpomínka na týden starý zápas v Chotči, kde nás podobná bohorovnost v koncovce stála 3 body v tabulce. Naštěstí T.Kubín vytáhl ze svého repertoáru oblíbené zakončení, přehodil hostujícího gólmana přesným lobem ze 40 metrů a přinesl klid na naše kopačky. Bez problémů jsme již dovedli zápas do vítězného konce, navíc v poslední minutě J.Jaroš skóre ještě navýšil.
  Získali jsme důležité body, ale vzhledem k vyrovnanosti týmů musíme toto vítězství potvrdit ziskem 3 bodů i v dalším zápase, opět doma s Holubicemi.