Sestava: Kalivoda - Hlůže Z., Kadlec, Karfík, Vosáhlo J. - Hlůže J., Vosáhlo M., Hromádka (25´Soukup T.), Kučera - Kříž (46´Krása), Kubín (46´Krupička M.)

Posvícenský zápas jsme chtěli vyhrát a snili jsme o 7 bodech po 3 zápasech. Bohužel se nepodařilo. Což není žádná tragédie a i zisk 4 bodů ze 3 zápasů není k zahození... Ovšem zamrzel způsob jakým jsme domácí utkání odehráli.

Nejen posvícenský zápas by se měl odjezdit, odmakat, odbojovat. Opak byl pravdou. Hosté nás od počátku převyšovali pohybem a bojovností a to na nás v tomto zápase stačilo.
Dobrovízští hráči nebyli schopni udržet míč na svých kopačkách a tak celý zápas tahali za kratší konec provázku.

Výsledek 0:6 hovoří za vše a nemá cenu psát o tom, jak obrana byla prostupná, nedůrazná, záloha nepodržela balón, nenahrála a že jsme hráli 90 minut bez útoku.

Každý zápas je jiný, ale tento nám potvrdil, že bez bojovnosti žádné další body neurveme...