Sestava: Kubeš - Hlůže J., Krása, Kolský, Hlůže Z. - Kučera, Šafránek, Karfík, Vosáhlo - Kubát (65´Kubín), Bajar

Branka: vlastní

První jarní zápas nedopadl dle našich představ. Hra odpovídala tomu, že jsme poprvé po zimní přestávce se "ocitli" na přírodní trávě. Obzvláště první poločas byl z naší strany "kopaná" a soupeř byl fotbalovější. Dostal se do 2 brankového vedení, pod kterým byla značnou měrou podepsána naše obrana. Alespoň na poločasových 1:2 mohl snížit těsně před koncem 1. poločasu Jirka Kubát. Sám před brankářem těsně minul branku.

Ve druhém poločasu jsme se zlepšili ve všech řadách. Vytvořili jsme si soustavný tlak. Hosté jen ojediněle zahrozili z protiútoků, které již nebyly tak nebezpečné jako v poločase prvním. Ovšem z tlaku který jsme měli a ze šancí, které jsme si vytvořili jsme skórovat nedokázali. Až se hostujícímu obránci nás zželelo a po jednom z mnoha centrů si míč posunul do vlastní branky.

Prohra 1:2 mrzí, jelikož soupeř byl hratelný. Prohra má dvě příčiny: