Sestava: Kalivoda - Hlůže Z. (46.´ Hlůže J.), Kolský, Karfík, Onder - Bláha, Frey, Kubát, Maťaš (75.´ Kříž) - Pichl, Vítek

Branky: Pichl 2x, Frey, Kubát

Rozhodčí: Mach

Po odloženém utkání se Zvolí (utkání bylo přeloženo na 24.11.2012), jsme opět nastoupili na domácím hřišti. Po výprasku od Zbuzan šlo především o to, zdali se dokážeme z nepovedeného utkání oklepat. První půle nebyla z naší strany sehrána podle představ. Kazili jsme jednoduché přihrávky, hráči "zvažovali" každý krok a ani do kolonky nasazení se rozhodně nedalo napsat 100%. Přesto jsme první půli vyhráli 1-0 a doufali, že bídného soupeře po přestávce přehrajeme.

Druhá půle ovšem začala šokem. Z ojedinělé šance hosté skórovali a akcie Sokola Dobrovíz strmě padaly... Naštěstí zkušené mužstvo Dobrovíze vyrovnávací branka nepoložila, naopak měla pro hráče budíčkový efekt. Od vyrovnání bylo zřejmé, které mužstvo jde jednoznačně za vítězstvím. Nic na tom nezměnil ani chybující "karbaník" v černém dresu a píšťalkou v puse.  Ten svůj maryáš dohrál v červenou kartu udělenou T. Kolskému, který tak nemůže nastoupit k zápasu v Čisovicích. Ale zpět k zápasu. Po vyrovnávací brance jsme začali stupňovat tlak, který vyústil až k vedení 4-1.

Svůj debut v dresu Dobrovíze zaznamenal mladíček Maťaš, kterému tímto přejeme mnoho spokojených chvil v tomto dresu.

Do konce podzimu zbývají ještě 3 zápasy. V sobotu jedeme do Čisovic a další týden přivítáme na našem stadionu Měchenice. Oba celky se pohybují na chvostu tabulky. Závěrečný zápas odehrajeme na hřišti vedoucí Zvole. Věřím, že po podzimu nebudeme mít méně bodů než 20....