Sestava: Kalivoda - Kolský, Krása, Karfík, Onder - Bláha, Šafr (Frey), Máchal (Hlůže Z.), Hlůže J. (Vosáhlo) - Pichl, Vítek

Branky: Bláha 2x, Máchal, Pichl

V sobotu mělo pršet a nás měl čekat nepříjemný a neoblíbený soupeř.....ani jedno se nenaplnilo. Hrálo se, na říjen, za krásného slunečného počasí a ani Úhonice nebyly nijak nebezpečné. Prakticky po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a domácí jasně přehráli. To samo o sobě je potěšující, ale možná ještě více potěšující byla předvedená hra, která se musela líbit nejen dobrovízským fanouškům. Dobře jsme kombinovali ve středu hřiště, kde se poprvé představil Ondra Máchal, který se již zotavil ze zranění a mohl nastoupit k mistrovské premiéře v dresu Dobrovíze, kterou hned "oslavil" premiérovým gólem. Ještě jednu premiéru jsme zaznamenali na úhonickém trávníku. První branku vstřelil Honza Bláha, který v předchozích zápasech zahazoval jednu šanci za druhou. V sobotu zaznamenal branky hned dvě a útočil i na hattrick. Ve druhém poločase obešel 2 protihráče, obstřelil brankáře, ale míč o pár centimetrů minul branku....branku vstřelil i Frante Pichl. Byla to jeho 90. branka za Dobrovíz v mistráku!!! Frantovi na devadesát branek stačilo pouhých 54 zápasů (1,67 gólů/zápas). Do konce podzimu nám zbývá ještě 5 zápasů, tak věříme, že se Franta do "klubu stovkařů" zařadí ještě behem tohoto podzimu.

V Úhonicí se nám dařila i hra po stranách hřiště, kdy se do útočných akcí zapojovali i krajní obránci a pomáhali tak záložní řadě přečíslovat domácí přetíženou obranu. Naopak s bráněním vypomáhali i útočnici a tak mohli diváci vidět jev nevídaný - bránícího Jirku Vítka u našeho rohového praporku :-)

Tento zápas se povedl celému týmu a nemá cenu chválit jednotlivce. Každopádně je to povzbuzující zpráva před následujícími zápasy se suverenními lídry tabulky. Pokud přistoupíme k zápasu se Zbuzany stejně jako v Úhonicích, tak můžeme uspět...