Sestava: Kalivoda - Hlůže Z., Krása, Karfík (46.' Kučera), Štechmiler - Bláha, Frey, Šafr, Hlůže J. - Kubát (70.' Kubín), Vítek

Branky: Frey 3x, Vítek, Šafr

Dobrovízské posvícení začalo vytouženou výhrou "A" mužstva. Ač výsledek vypadá jednoznačně, tak se nejednalo o lehký zápas. Hostice má solidní kádr a na našem hřišti předváděla kombinační fotbal v pohybu. To nám dělalo zpočátku problémy. Zápas rozhodla první branka z trestného kopu, který bravurně kopl Pavel Frey. Ještě do poločasu jsme navýšili naše vedení a do kabin jsme šli s vedením 2:0.

Věděli jsme, že stav 2:0 je velice ošemetný. Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou utkání co nejdříve rozhodnout. To se nám povedlo hned v první minutě druhého poločasu, když hostivický brankář neudržel slabou střelu Pavla Freye. Od tohoto okamžiku se hrálo "exhibiční" utkání. Dobrovíz po krásných akcích zvýšila až na 5:0. Mrzet může pouze obdržená branka v samotném závěru.

Co mrzet nemůže, je povedené posvícení. Výhra A mužstva, solidní účast na posvícenské zábavě i na pondělní Pěkné hodince. Věříme, že v této tradici budete (budeme) pokračovat i v následujících letech....