Sestava: Kalivoda – Koukal, Kolařík, Krása, Štechmiler – Kolský, Frey, Šafránek, Hlůže – Mutl (58. min. Kubín), Kubát (75.min. Souček)

Branky: 44.min. Mutl, 78.min. Kolařík, 85.min. Souček

V tomto zápase se loučil trenér Vacovský, hráči se s ním chtěli rozloučit vítězstvím, ale nepodařilo se. Od začátku jsme se snažili být aktivnější, tvořit hru, ale bylo tam strašně moc nepřesností. Navíc hosté disponovali výborným útočným duem Prilepski – Valtr a každý brejk byl hostí byl nebezpečný a naši obránci je zastavovali vždy v poslední chvíli.

První poločas jsme prohráli 1:2, když jsme snižovali až v poslední minutě. Byl to velmi důležitý gól, který nás udržel ve hře. Avšak již na začátku druhé půle jsme opět inkasovali po zbytečné ztrátě míče a rychlém brejku hostí. Už se zdálo, že odejdeme poraženi, ale s příchodem hráče Kubína získala naše hra více na přesnosti a po jeho chytrých přihrávkách jsme vyrovnali.

Nelze jednoznačně říct, zda jsme body ztratili nebo získali, ale určitě jsme před zápasem čekali víc.