Sestava: Kalivoda – Holoubek (64.min. Souček), Kolařík (58.min. Kubín), Krása, Štechmiler – Kolský, Frey, Šafránek, Hlůže – Mutl, Kubát (57.min. Balouš)

Branky: 5.min. Hlůže z pen., 36.min. Frey, 45.min. Šafránek, 52.min. Mutl

Diváků: 49 platících

Přestože jsme se ujali brzy vedení, byl první poločas takový ospalý, hra byla pomalá a nepřesná. Hosté krásnou střelou zdálky vyrovnali, nám se však 2 povedenými akcemi podařilo získat do poločasu dvoubrankový náskok. Vedení 3:1 v poločase bylo asi maximum, co se dalo podle vývoje zápasu získat.

Možná nás toto vedení ukolébalo a mysleli jsme si, že vše půjde dál podle našich not. Bohužel, co předvedli naši obránci ve 2. poločase, byla jedna velká hrůza. Hrubé individuální chyby obránců i brankáře vedly k vyrovnání. Následná snaha našich hráčů byla již křečovitá, navíc nám docházely síly.

Vím, že naše postavení v tabulce se již nezmění, avšak naši hráči by si měli uvědomit, že svým lajdáckým výkonem by mohli odradit a naštvat fanoušky. A pro ně se přece fotbal hraje.

V zápase byla ukončena neprůstřelnost našeho gólmana Mirka Kalivody. Nakonec se zastavila na 797 minutách.