Sestava: Kubeš - Vilčko, Krása, Hlůže Z., Štechmiler - Novák, Šafr, Frey, Kubát (63´Kubín) - Kříž, Pichl

Branky: Kříž 3x, Pichl 1x, Šafr 1x

ČK: 71´Kubeš

Utkání se nám vůbec nepovedlo. Již od počátku bylo na našem mužstvu vidět, že není ve své kůži. Ačkoli herně se nám nepovedlo celé utkání, tak poločas jsme vyhráli o branku a do šaten jsme šli s vedením 2:1. Ve druhém poločase jsme dokonali kolaps, který podtrhl svým zbytečným vyloučením brankář Roman Kubeš. To běžela 71 minuta a stav byl 4:3 pro Dobrovíz. Po tomto vyloučení musel do branky nejlepší střelec soutěže F. Pichl, který poté kapituloval ještě 2x. Tím se zrodila senzační remíza 5:5!
Jednalo se jednoznačně o naše nejméně vydařené utkání v tomto ročníku. Pro spekulanty pouze podotýkáme, že remíza "nic neřešila" hlavně pro předposlední celek Velkých Přílep...
Věříme, že si napravíme reputaci posledním utkáním v tomto ročníku na hřišti Sokola Tuchoměřice.....