Sestava: Kubeš – Soukup P., Rákos, Kadlec, Krupička M. – Hnat, Hromádka, Kubín, Kubát – Kříž, Lučan

Střídali: Hoffmann, Pyszný, Ogurčák, Drož, Krupička L.

Branky: Krupička L. 2, Kubín, Kříž

V prvním jarním zápase jsme přivítali ambiciózního soupeře, který byl tvořen převážně stále aktivními hráči B-týmu Hostivic, který hraje stejnou soutěž jako naše A-mužstvo.

Po úvodním oťukávání jsme brzy obdrželi první gól, když jsme nechali lehce projít hostujícího útočníka. Pak jsme však již převzali otěže zápasu my a bylo otázkou času, kdy nám to začne padat. Do poločasové přestávky jsme vstřelili 2 góly a další vyložené šance jsme neproměnili.

Ve druhém poločase se již naplno projevila naše lepší fyzická připravenost, soupeř se již jen bránil, aby neutrpěl debakl. Našim kombinacím chyběla sice ještě trochu přesnost, ale v dalších zápasech to již bude určitě lepší.