Všenorský SK - Sokol Dobrovíz 1:4 (0:2)

Sestava: Švéda - Knotek, Krupička J., Krupička L, Dolejš - Fábry (78. Karfík), Novák (89. Vosáhlo M.), Trnka, Faigl - Racocha, Bouška (70. Weis)

Góly: Faigl, Racocha, vlastní, Trnka

Rozhodčí: Dvořák - Pečený, Průša

Zápas prvních dvou celků vyšel jednoznačně v náš prospěch. Od začátku jsme byli aktivnější, naše hra měla řád, každý hráč dodržoval předem stanovenou taktiku. Do poločasové přestávky jsme si vytvořili dvougólové vedení, domácí si vytvořili jen 1 gólovou příležitost, kterou však zhatil náš gólman včasným vyběhnutím.
Ve druhém poločase jsme brzy navýšili vedení, domácí hráči však snížili z brejku. Obdržený gól nás trochu opařil, na 10 minut jsme vypadli ze hry. Pomohlo okysličení sestavy vystřídáním unavených hráčů a do otevřené obrany jsme podnikali jeden brejk za druhým, domácí obránci přestali stíhat. V rozhodujících chvílích před soupeřovou brankou jsme však volili špatné řešení nebo nám míč uskakoval. Definitivní pojistka v podobě 4. gólu přišla v poslední minutě.
S předvedeným výkonem a bojovností panovala mezi fanoušky spokojenost. Další tréninky a lepší terény určitě pomohou hráčům k větší kvalitě a klidu v koncovce.