Rapid Psáry - Sokol Dobrovíz 1:0 (0:0)

Sestava: Švéda - Dolejš, Krupička J., Karfík, Hofman - Fábry, Novák, Krupička L., Vosáhlo M. (70. Knotek), Faigl (72. Lev) - Bouška (78. Vosáhlo J.)

Rozhodčí: Dvořák - Průša, Blížil

Žluté karty: Faigl, Hofman

Diváci: 80

Kvalita zápasu vysoce předčila úroveň okresního přeboru. Hrálo se velmi rychle, tvrdě, nebyl čas něco vymýšlet, míč musel rychle od nohy. Domácí měli v prvním poločase o nějakou šanci víc, i vyloženější, ale i naši hráči hrozili především po dobře zahrávaných rohových kopech. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu.
Potvrdily se poločasové názory, že utkání rozhodne 1 gól, 1 chyba. Bohužel chyba přišla na naší straně. Pak jsme přeskupili sestavu, v cestě za vyrovnáním nám stály drobné nepřesnosti před brankou soupeře nebo dobře organizovaná domácí obrana. Naopak domácí mohli skóre navýšit brejky do otevřené obrany, dvakrát nastřelili tyč.
Našim hráčům nelze nic vytknout, maximálně bojovali, chyběla prostě jen vstřelená branka.