Sokol Dobrovíz - TJ Sokol Čisovice 0:1 (0:0)

Sestava: Kalivoda - Soukup, Hanuščík, Dolejš (83. Lev), Votava (28. Vosáhlo J.) - Eliáš (61. Knotek), Novák, Krupička, Vosáhlo M. - Bouška, Racocha

Rozhodčí: Šturc - Šustr, Procházka

Žluté karty: Dolejš, Votava, Soukup, Hanuščík

Červená karty: Soukup, Novák

Zápas s vedoucím týmem tabulky byl hodně vyrovnaný. Šancí moc nebylo, spíš boj o každý míč ve středu hřiště. V prvním poločase jsme hráli po větru, ale vůbec jsme nevystřelili, případně jen velmi slabě.
Druhý poločas jsme začali lépe, zahodili velkou šanci, trefili břevno, chyběl krok nebo odraz míče naše hráče těsně minul. V 67.minutě byl vyloučen Soukup, přesto jsme dál tlačili a vytvořili si další velkou šanci. I po vyloučení dalšího našeho hráče jsme chtěli rozhodnout, místo toho však přišla v 87.minutě ojedinělá, ale nádherná střela hostujícího útočníka do šibenice. Na nějakou další akci k vyrovnání už nebyl čas.