Sokol Dobrovíz - SK Olympie Dolní Břežany 4:0 (1:0)

Sestava: Kalivoda - Lev, Hanuščík, Vosáhlo M., Votava - Knotek (66. Mikeš), Novák, Krupička, Dolejš - Bouška, Racocha (76. Feichtinger)

Góly: Racocha 2, Dolejš, Mikeš

Rozhodčí: Chaloupka - Blížil, Kubíček

Žluté karty: Racocha, Mikeš

Zbytečnými domácími ztrátami jsme měli před zápasem náskok jen 3 body na sestupovou příčku a nutně jsme potřebovali bodovat. Hráči přistoupili k zápasu zodpovědně a kombinačně se snažili rozebrat soupeřovu obranu. Avšak silný vítr, mokrý terén, běhavý soupeř nám v tom bránil. Měli jsme územní převahu a 2 velké šance, které jsme trestuhodně zahodili. Hosté se snažili, ale jen po naši šestnáctku, do gólové šance se nedostali. Vedoucí a velmi důležitý gól jsme vstřelili "do šatny".
Do druhého poločasu jsme vtrhli jako uragán. Brzy jsme vstřelili druhý gól, vytvářeli si šance a bylo otázkou času, kdy dáme další góly. Hráli jsme "po větru", výrazně tlačili, mohli jsme vystřídat a přidali další góly.
V dalším kole hrajeme opět doma a vyrovnaný střed a závěr tabulky nám velí doma už neztrácet. Jaro bude už tradičně horké.