Sokol Dobrovíz - TJ Choteč 3:4 (0:0)

Sestava: Hájek - Vosáhlo J. (46. Urban), Karfík, Hanuščík, Votava (61. Mikeš) - Soukup (77. Hlůže J.), Krupička, Novák, Dolejš, Vosáhlo M., - Bouška

Góly: Dolejš 2, Novák

Rozhodčí: Dvořák - Kubíček, Sluka

Žluté karty: Karfík, Bouška, Novák

V dalším zápase jsme přivítali tým TJ Choteč, který figuroval na posledním místě tabulky. Od začátku jsme se snažili být aktivní, měli jsme převahu, ale jen po vápno. Tam jsme naráželi na obranný blok hostů. A když už jsme ho překonali, tak jsme zklamali v koncovce. Střely pochytal spolehlivý hostující brankář.

Druhý poločas jsme si vytvořili velký tlak a bylo jen otázkou času, kdy padnou góly. Síť jsme rozvlnili 3x a další šance nevyužili. Bohužel od 78. minuty jsme inkasovali 4 góly, nejistá obrana s brankářem byla úplně rozklížená. Ztratit takto vyhraný zápas asi nikdo nepamatuje.