Sokol Dobrovíz - Sokol Hostivice 1:3 (0:1)

Sestava: Kalivoda - Čáp (71. Vosáhlo J.), Krása, Karfík, Hlůže Z. (46. Urban) - Knotek (46. Valko), Soukup, Vosáhlo M., Šíma - Racocha, Votava (71. Hlůže J.)

Gól: Vosáhlo M.

Rozhodčí: Zubková

Žluté karty: Kalivoda, Racocha

Další ne moc povedený zápas mají za sebou naši fotbalisté. Ač se hrálo utkání o 5. místo, přistoupili jsme k zápasu lehkovážně a již ve 3. minutě jsme inkasovali laciný gól. Ani potom jsme nedokázali získat převahu, naopak hosté hrozili z brejků. Hráčům se v horkém počasí nechtělo moc běhat, ale bez toho to nejde. Když se k tomu přidají taktické chyby, špatné zpracování míče, nepřesné přihrávky, nebylo pomalu nic, co by potěšilo naše diváky.
Bohužel hned na začátku druhé půle nám soupeř odskočil na dvougólový rozdíl. Naše hra se trochu zlepšila, ale zase jsme se trápili v koncovce. Dokázali jsme snížit, aby hosté hned kontrovali. Po neproměněné penaltě byla již v naší hře křeč a zmar. Škoda že 2 porážkami v posledních 2 zápasech jsme si zkazili dojem z jarní části.