Sokol Dobrovíz - Všenorský SK 4:1 (2:1)

Sestava: Kalivoda - Čáp, Kincl, Karfík, Vosáhlo J. (66. Hlůže Z.) - Ryneš (60. Veselý), Knotek, Vosáhlo M., Šíma - Racocha (46. Hlůže J.), Votava

Góly: Knotek 2, Racocha, Votava

Rozhodčí: Fára

Soupeř nás zaskočil a hned v 1.minutě po našem nedůrazu v obraně se ujal vedení. Po chvíli jsme však již převzali otěže zápasu do svých rukou. Dvěma góly do poločasu jsme výsledek obrátili. Ve vstřelení dalších nám bránila finální nepřesnost.

I ve druhém poločase jsme byli výrazně lepší. Hostům ubývaly síly. Vstřelili jsme další 2 góly, mnoho šancí jsme také zahodili. Hrál se takový pohodový fotbal. Týmy moc neběhaly, nefaulovaly, bylo málo osobních soubojů. Hosté byli spokojeni, že inkasovali jen 4 góly. Domácí byli spokojeni, že se na vítězství moc nenadřeli.