Sokol Dobrovíz - Sokol Měchenice 4:1 (3:0)

Sestava: Hájek - Vosáhlo J. (46. Ryneš), Urban (46. Krása), Karfík, Hlůže Z. - Knotek, Racocha, Vosáhlo M., Soukup - Votava (77. Hlůže J.), Bouška

Góly: Racocha 2, Soukup, Karfík

Rozhodčí: Hlavnička - Novotný, Kárník

V obavách vzhlížel trenér Rákos k utkání. Vzhledem k Velikonočním svátkům a zraněním mu chybělo dost hráčů. Nakonec se však ukázalo, že hosté byli oslabeni ještě víc.
Od začátku zápasu jsme byli útočnější, naráželi jsme však na připravenou soupeřovu obranu nebo jsme se připravili o lepší pozice nepřesnou kombinací. Bylo vidět, že hrajeme poprvé na travnaté ploše, navíc hřiště potřebuje několik dní, aby se dostalo do lepšího stavu. Přesto jsme si vybudovali v prvním poločase solidní tříbrankový náskok.
Na začátku druhého poločasu sice hosté snížili z penalty, ale to bylo z jejich strany maximum. Naše mužstvo zahazovalo jednu šanci za druhou. Snad si lepší koncovku hráči schovali do dalších zápasů.