Sokol Dobrovíz - Rapid Psáry 3:2 (2:0)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Karfík, Krása, Kincl - Knotek, Vosáhlo M., Urban, Votava - Valko (79. Hlůže Z.), Bouška

Góly: Bouška 2, Votava

Rozhodčí: Křenek

Žluté karty: Karfík, Bouška, Votava

Další domácí zápas, další nepříznivé počasí, studený, silný vítr. Navíc už ani hřiště jsme nedokázali včas zválcovat, tak se očekával pouze boj, fotbalovou krásu jsme nečekali. První půli jsme hráli po větru a snažili jsme se tvořit, ale opravdu v zápasových podmínkách se to moc nedařilo a ani snad nešlo. Přesto jsme si vybojovali dvoubrankový náskok.
Ve druhém poločase jsme se obávali nebezpečného kanonýra v hostujícím dresu, ten se snažil střílet z každé pozice i přímo z rohu, naštěstí pro nás tentokrát spíš atakoval ochrannou síť za brankou. Přesto soupeř po standardní situaci snížil. Naše odpověď byla rychlá a opět jsme odskočili na dvoubrankový náskok a v pohodě udrželi. Hostující snížení přišlo až v posledních sekundách. Sice z ofsajdu, ale rozhodčí gól i vzhledem ke konci utkání uznal.