Sokol Dobrovíz - Sokol Tuchoměřice 0:1 (0:1)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J., Karfík, Krása, Hlůže Z. - Knotek, Vosáhlo M., Urban (60. Hlůže J.), Šíma - Votava, Bouška

Rozhodčí: Koubek

Žlutá karta: Knotek

Utkání se hrálo za silného větru, který kvalitu zápasu hodně ovlivnil. V první poločase hráli po větru hosté a měli mírnou územní převahu. Problémy nám činil presink hostujících ofenzívních hráčů a jejich rychlost. Laciný gól jsme dostali po ztrátě míče po našem autovém vhazování a rychlém brejku. Pak mělo ještě každé mužstvo po 1 velké brankové příležitosti, avšak bez gólového vyjádření.
Ve druhém poločase jsme očekávali naši nátlakovou hru a mnoho střel, které s podporou větru mohly být nebezpečné. Ale moc se nám to nedařilo. Snaha vidět byla, ale bohužel jsme nedokázali skórovat ani z metru před prázdnou brankou, a tak to nemohlo skončit jinak než naší těsnou prohrou.