Sokol Jeneč - Sokol Dobrovíz 1:4 (1:3)

Sestava: Kalivoda - Vosáhlo J. (46. Hlůže Z.), Karfík, Krupička J., Soukup - Knotek, Racocha, Vosáhlo M., Šíma (60. Kincl) - Votava, Hlůže J. (76. Krupička M.)

Góly: Votava, Hlůže J., Knotek, Soukup

Rozhodčí: Melnar

Žluté karty: Racocha, Kincl

Trenéři dali v zápase příležitost i dalším hráčům, některé tradiční opory dostaly volno. Od začátku byl k vidění svižný fotbal, i když s nepřesnostmi. Domácí se ujali vedení po propadnutí naší obrany, přesto jsme dokázali brzy vyrovnat. Důležitý moment přišel těsně před poločasovou přestávkou. Zatímco domácí zahodili jasnou šanci, naše mužstvo z protiútoku navýšilo náskok na 2 góly.
Druhý poločas přinesl poklidný průběh, domácím docházely síly a v útoku toho už moc nevytvořili. My měli několik nadějných brejků, centrů a přečíslení, ale buď jsme překombinovali nebo zakončili nepřesně.
Výhrou jsme přiblížili na 1 bod 4.místu v tabulce, což by byl pro nás výborný výsledek. Základem bude vítězství v posledním kole nad Hostivicemi a pak čekat, jestli zaváhají Zlatníky v domácím zápase s Tuchoměřicemi.